Previous
Previous Product Image

Nutriben Pollo del corral

L 370.00
Next

Buona Nebianax 3% x20 flaconcini

L 1,248.00
Next Product Image

Nutriben Maca Sem Gluten 4+

L 700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Nutriben Lactea Maça Sem Gluten 4 Months + është një qull qumështor me drithëra të lehta të tretshme (misër dhe oriz) dhe mollë. Është ideale për të ushqyer fëmijën tuaj nga 4 muaj e tutje.
Ai përmban:

Drithëra misri dhe oriz;
Apple;
I pasuruar me minerale dhe vitamina.
Qullet pa gluten rekomandohen veçanërisht për futjen e drithërave, nga 4 muajsh, si pjesë e rëndësishme e dietës së larmishme të foshnjës.
Pa gluten.

Pa sheqerna të shtuara (përmban vetëm sheqerna të pranishëm në natyrë).

Pa vaj palme.

Pa OMGJ.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutriben Maca Sem Gluten 4+”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?