Previous
Previous Product Image

Natursutten Orthodontic Biberon

L1,250.00
Next

Johnson’s Cotton Buds x 100

L300.00
Next Product Image

Johnson’s Shampoo 500ml

L450.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Johnson’s Shampoo 500ml “Mai Piu Nodi” është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të pastruar dhe kujdesur për flokët e fëmijëve. Kjo formulë është veçanërisht e dizajnuar për të zbutur dhe lehtësuar flokët e fëmijëve, duke reduktuar ndërlikimet dhe gjëndrat e padëshirueshme.

Formulimi i këtij shampoini është i pasuruar me elementë të butë dhe të pastrues, të cilët janë të cilësuar për të qenë të sigurt dhe të përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve. Përdorimi i këtij shampoi ofron një larje të butë dhe të qetë për flokët e tyre, duke i lënë ato të lëmuara, të ndritshme dhe të lehta për tu qëndruar.

Paketimi në sasi prej 500ml e bën atë të përshtatshme për përdorim të përditshëm, duke e bërë këtë shampoi një zgjedhje të shkëlqyeshme për përdorim në shtëpi. Johnson’s Shampoo “Mai Piu Nodi” është zgjedhja e duhur për prindërit që duan të ofrojnë një kujdes të shkëlqyeshëm për flokët e ndjeshme të fëmijëve të tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Johnson’s Shampoo 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping