Previous
Previous Product Image

NUK First Choice 0-6m Silicone 150ml

L750.00
Next

Suavinex Premium 6-18m

L600.00
Next Product Image

NUK Orthodontic x 2 Biberona 0-6m

L800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

NUK Space Soother është krijuar për të lënë sa më shumë hapësirë rreth zonës së gojës dhe për të prekur sa më pak sipërfaqe të lëkurës në mënyrë që të zvogëlojë acarimin. Ka një formë ortodontike të aprovuar, i butë dhe fleksibël për të ulur presionin në nofullën dhe dhëmbët e foshnjës, si dhe për të zvogëluar rrezikun e keqvendosjes së dhëmbëve.
Për të sterilizuar përdorni avull, sterilizim me ujë të ftohtë ose një Steriliser NUK. Sterilizimi në pjatalarëse nuk është i përshtatshëm pasi kjo mund të shkaktojë dëme.
  • biberona gënjeshtar silikoni
  • paketimi me 2 copë
  • mosha 0-6 muaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NUK Orthodontic x 2 Biberona 0-6m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping