Previous
Previous Product Image

Suavinex Cleansing Gel Shampoo 500ml

Original price was: L2,100.00.Current price is: L2,000.00.
Next

Rilastil Dermastil Pediatric Body Milk 100ml

L1,890.00
Next Product Image

Suavinex Premium Silicon +4m 360ml

L1,550.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shishe biberoni. Lajeni përpara përdorimit të parë si edhe përpara çdo përdorimi. Mos përdorni detergjent që përmban alkool. Mos e tejkaloni kohën dhe temperaturën e sterilizimit, pasi shishja do të dëmtohet. Mos e ruani në vend të lagjësht dhe nxehtësi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suavinex Premium Silicon +4m 360ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping