Previous
Previous Product Image

Uriage Bebe Peri-oral Care 30ml

L 1,350.00
Next

NUK First Choice 0-6m Silicone 150ml

Original price was: L 750.00.Current price is: L 700.00.
Next Product Image

Uriage Bebe Shampoo 200ml

L 1,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Uriage Bebe Shampoo 200ml është një zgjedhje e shkëlqyeshme për pastrimin dhe kujdesin e flokëve të ndjeshëm të fëmijëve. Formuluar posaçërisht për lëkurën e delikatë të fëmijëve, kjo shampo ofron një larje të butë dhe efektive, pa shkaktuar irritime ose ndjesi të pakëndshme.

Formulimi i kësaj shampoje është i pasuruar me ingredientë të butë dhe të pastrues, të cilët ndihmojnë në pastrimin e rrënjëve të flokëve dhe lëkurës, duke larguar ndotësit dhe mbetjet e pakëndshme, pa dëmtuar barrierën natyrale të lëkurës. Përmban një kombinim të kujdesshëm të elementëve që ndihmojnë në mbajtjen e lëkurës dhe flokëve të buta dhe të hidratuar.

Paketimi në sasi prej 200ml është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe për transportim lehtë. Bebe Shampoo është një zgjedhje e sigurt për prindërit që duan të ofrojnë një larje të butë dhe të kujdesshme për flokët e ndjeshëm të fëmijëve, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për përdorim në çdo ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Bebe Shampoo 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?