Previous
Previous Product Image

Avene Hydrance BB Legere SPF 30 40ml

L3,300.00
Next

La Roche Posay Effaclar Gel 200ml

L2,300.00
Next Product Image

Vichy Collagen Specialist 50ml

L5,900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Krem hidratues, i cili kompenson humbjen e dukshme të Kolagjenit dhe Acidit Hyaluronik, për të luftuar moshën. Redukton 100% rrudhat, varjen e lëkurës dhe pigmentimin. E inspiruar nga metodat e reja jo invazive të proçedurave estetike. Pas përdorimit, lëkura duket më rinore, e butë dhe e lëmuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vichy Collagen Specialist 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping