Previous
Previous Product Image

Uriage Bebe Peri-oral Care 30ml

L 1,350.00
Next

Dermastil Pediatric Pasta 100ml

L 1,290.00
Next Product Image

Mustela Lait Solare SPF 50+ 100ml

Original price was: L 3,000.00.Current price is: L 2,800.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Mustela Lait Solare 50+ 100ml është një produkt i shkëlqyeshëm për mbrojtjen e lëkurës së delikatë të fëmijëve nga rrezet e dëmshme të diellit. Formulimi i këtij locioni diellor përmban filtër mineral të lartë, SPF 50+, i cili ofron një mbrojtje të fuqishme dhe të efektshme nga rrezet UVA dhe UVB.

Kjo formulë është dizajnuar posaçërisht për lëkurën e foshnjave dhe fëmijëve të vegjël, duke përfshirë ekstrakte të buta që i japin atij një veçori të veçantë për të mbajtur lëkurën e tyre të butë dhe të hidratuar. Gjithashtu, është hipoalergjenik dhe e testuar nën kontroll dermatologjik, duke e bërë atë një zgjedhje të sigurt për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve.

Paketimi në sasi prej 100ml është i përshtatshëm për përdorim gjatë udhëtimeve, në plazh, ose gjatë aktiviteteve të jashtme, duke bërë që kjo të jetë një zgjedhje e përshtatshme për prindërit që duan të sigurojnë një mbrojtje të shkëlqyeshme për lëkurën e fëmijëve të tyre ndaj diellit. Mustela Lait Solare 50+ është një zgjedhje e besueshme dhe efektive për të kujdesur për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve gjatë ekspozimit ndaj diellit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mustela Lait Solare SPF 50+ 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?