Previous
Previous Product Image

Frezyderm Baby Gums Gel 25ml

Original price was: L 1,250.00.Current price is: L 600.00.
Next

Pampers Splasher Swim x10 pcs

L 800.00
Next Product Image

Frezyderm Kids Sun Nip 175ml

L 3,250.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Frezyderm – Kids Sun+Nip (SPF 50+)

Ky krem dielli rezistent ndaj ujit ka një formulë me veprim të dyfishtë që mundëson mbrojtje të lartë nga diellit dhe largon insektet.

Kremi mbron lëkurën e fëmijëve nga rrezet e dëmshme UV dhe ndotjet mjedisore, ndërsa vajrat esenciale të eukaliptit dhe pishës largojnë insektet.

Ajo mbron ADN-në dhe mbron nga fotoimmunosupresioni.

I përshtatshëm për fytyrën edhe trupin.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë 20-30 minuta para ekspozimit në diell dhe ripalikojeni çdo 1 orë si dhe pas daljes nga deti dhe fshirjes me peshqir.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Frezyderm Kids Sun Nip 175ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?