Previous
Previous Product Image

NUK Silikon gjiri x 2

L900.00
Next

Philips Avent 0-6m x 2 Biberona

L1,060.00
Next Product Image

Avent Biberon Natyral 260ml

L1,470.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Biberoni Avent Natyral 260ml ofron një mënyrë të shkëlqyer për të ushqyer foshnjën tuaj në një mënyrë të natyrshme dhe të rehatshme. Me një dizajn të inovuar dhe të cilësisë së lartë, ky biberon është i përshtatshëm për foshnjët e tyre që duan një përvojë të ngjashme me gjirin e nënës.

Biberoni është dizajnuar me një cep të gjerë që e bën të lehtë për të mbushur dhe për të pastruar. Ai gjithashtu ka një shtupë të butë të gjirit, që imiton grykën natyrale të gjiut, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për fëmijët që janë të ndjeshëm ndaj ndryshimeve në metodën e ushqyerjes.

Përveç kësaj, materiali i tij është i lirë nga BPA dhe i sigurt për përdorim. Kapaku i tij i mbrojtur prej të lehtës është i dizajnuar për të mbajtur higjienën dhe për të mbrojtur të gjithësisë së gjirit nga përkulja. Me kapakun e tij të qëndrueshëm dhe të sigurt, biberoni Avent Natyral 260ml është një zgjedhje e shkëlqyeshme për prindërit që dëshirojnë një biberon cilësor dhe të sigurt për foshnjën e tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avent Biberon Natyral 260ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping