Previous
Previous Product Image

Nutriben 1 Natal 1800g

L2,850.00
Next

Avent Biberon Natyral 260ml

L1,470.00
Next Product Image

NUK Silikon gjiri x 2

L900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

NUK Silikon gjiri x 2 është një zgjedhje e shkëlqyeshme për prindërit që duan një zgjidhje efektive dhe të besueshme për ushqyerjen e foshnjës së tyre. Këto gjiri silikoni janë dizajnuar posaçërisht për të përshtatur më mirë me gojën e fëmijës dhe për të lehtësuar procesin e ushqyerjes.

Materiali i tyre silikon është i lirë nga BPA dhe i përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme të foshnjës. Forma e tyre anatomike dhe tekstura e butë e bëjnë ato të përshtatshme dhe të komoditetshme për përdorim.

Paketimi në sasi prej dy gjirish bën që ato të jenë të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe për të siguruar një zgjidhje të gatshme për ushqyerjen e foshnjës në çdo moment. NUK Silikon gjiri x 2 është zgjedhja e duhur për prindërit që dëshirojnë një produkt cilësor dhe të sigurt për ushqyerjen e foshnjës së tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NUK Silikon gjiri x 2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping