Previous
Previous Product Image

Uriage Bebe Shampoo 200ml

L1,500.00
Next

NUK Orthodontic x 2 Biberona 0-6m

L800.00
Next Product Image

NUK First Choice 0-6m Silicone 150ml

L750.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

NUK First Choice 0-6m Silicone është një biberon i shkëlqyeshëm i dizajnuar për fëmijët e vegjël nga lindja deri në moshën 6 muaj. Ky biberon është krijuar nga silikoni i lirë nga BPA, duke garantuar një alternativë të sigurt për fëmijët tuaj.

Forma dhe dizajni i tij janë të përshtatshme për gojën e vogël të fëmijës, duke e bërë atë të lehtë për përdorim dhe për t’u mbajtur nga duart e tyre të vogla. Silikoni i cilësisë së lartë përshtatet me lehtësi me strukturën e gojës së fëmijës, duke e bërë ushqimin të jetë më komod dhe më i lehtë për ta pranuar.

Përveç kësaj, NUK First Choice 0-6m Silicone ka një sistem të integruar të ventilacionit që ndihmon në parandalimin e ajrit të tepërt të përfunduar në barkun e fëmijës, duke reduktuar kështu mundësinë e kolikave dhe gazrave.

Ky put gjiri është pjesë e serisë First Choice të NUK, e cila njihet për cilësinë dhe inovacionin e saj. Është i lehtë për pastrim dhe i përshtatshëm për përdorim në çdo moment të ditës, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyeshme për prindërit dhe fëmijët e tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NUK First Choice 0-6m Silicone 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping