Previous
Previous Product Image

Byta K me pika 15 ml

L1,500.00
Next

Swedish Nutra – Collagen Joint Support

L3,500.00
Next Product Image

Yanola Cal x 30 tablete

L2,850.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Suplement ushqimor i cili këshillohet të përdoret gjatë shtatëzanisë dhe laktacionit, i përbërë nga Vitamina D3, K2, C, Calcium, Magnez, Zink, Selenium, Mangan etj..

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Yanola Cal x 30 tablete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping