Previous
Previous Product Image

Cazorla Aqua Mineral Natural 1.5l

L240.00
Next

Mustela Cleaning Gel Bebe Hair Body 200ml

L2,120.00
Next Product Image

Klorane Gel Lavant Douche 500ml

L1,800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Xhel larës I butë me kalendula qetësuese. Përdorim për trupin dhe flokët. Për lëkura normale në të porsalindur dhe bebe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klorane Gel Lavant Douche 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping