Previous
Previous Product Image

iHealth Aparat Tensioni

Original price was: L7,500.00.Current price is: L7,000.00.
Next

iHealth Aparat Tensioni

Original price was: L7,500.00.Current price is: L7,000.00.
Next Product Image

Beurer Aparat Tensioni

L5,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Matës krahu I tensionit dhe rrahjeve të zemrës. Falë katër memorieve me nga 30 pozicione secila, kjo pajisje mund të përdoret nga katër persona. Zbulon aritmine dhe tregon kur tensioni është në nivele të rrezikshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Beurer Aparat Tensioni”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?