Previous
Previous Product Image

Cicaplast Baume B5 100ml

L2,510.00
Next

Uriage Kid Lotion SPF 50+ 100ml

L2,900.00
Next Product Image

Uriage Tinted Cream SPF 50+ 50ml

L2,900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Krem për fytyrën me SPF 50+ që ofron mbrojtje të lartë kundër rrezeve UVA dhe UVB, radikaleve të lira dhe parandalon tharjen e lëkurës. Me tonalitet ngjyre të artë. Aplikojeni përpara ekspozimit në diell. Riaplikoje në mënyrë të rregullt pas larjes në ujë. Nuk irriton sytë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Tinted Cream SPF 50+ 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping