Previous
Previous Product Image

Uriage Hyseac 3-Regul 40ml

L 2,550.00
Next

Uriage Eau Micellaire 250ml

L 1,320.00
Next Product Image

Uriage Cleansing x70 Water Wipes

L 850.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Peceta të lagura me ujë termal organik. Pastrojnë butësisht dhe largojnë papastërtitë nga lëkura delikate. Lë lëkurën të pastër, të butë dhe aromë të këndshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Cleansing x70 Water Wipes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?