Previous
Previous Product Image

Frezy Derm Baby Shampoo 300ml

L1,660.00
Next

Klorane Gel Lavant Douche 500ml

L1,800.00
Next Product Image

Cazorla Aqua Mineral Natural 1.5l

L240.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Ujë me mineralizim të dobët me një përbërje unike dhe pothuajse zero përmbajtje natriumi ndërsa është i pasur me kalcium, magnez dhe bikarbonate. Bilanci i gjetur në këtë përbërje është ajo që e bën Sierra Cazorla një ujë të veçantë, unik, të jashtëzakonshëm për të gjithë familjen.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cazorla Aqua Mineral Natural 1.5l”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping