Na Kontaktoni

Kontaktoni me ne

Për më shumë informacion rreth produkteve dhe shërbimeve tona, ju lutem

mos ngurroni të na dërgoni një email. stafi ynë është gjithmonë aty për të ndihmuar

ju. Mos hezitoni!

Address

Rruga e Kavajes, Tirane.

Phone

Mobile: +355 69 259 7000

Orari i Punes

E hene – E diele : 24 ore

Drop us a line


    Shopping cart

    0
    image/svg+xml

    No products in the cart.

    Continue Shopping