Previous
Previous Product Image

Neutrogena Bright Boost Serum 30ml

L 2,500.00
Next

Neutrogena Daily Exfoliator 150ml

L 850.00
Next Product Image

Neutrogena Hydro Boost Eye Cream 15ml

L 1,650.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Neutrogena Hydro Boost Eye Cream është një krem ​​për rreth syve i pasuruar me Acid Hyaluronik, i cili ndihmon në hidratimin dhe rikthimin e lëkurës së butë rreth zonës së syve. Ky krem ​​ka një teksturë të lehtë dhe të shpejtë absorbuar, e cila i lejon lëkurës përfitimet e hidratimit pa lënë një ndjesi të rëndë mbi lëkurën e butë rreth syve.

Formulimi i këtij kremi është i përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme rreth syve dhe ndihmon në zbutjen e linjave fine dhe rrudhave.

Përdorimi i rregullt i Neutrogena Hydro Boost Eye Cream mund të ndihmojë në rikthimin e lëkurës së butë dhe të hidratuar rreth zonës së syve, duke e bërë atë të duket më e freskët dhe më e shndritshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Hydro Boost Eye Cream 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?