Previous
Previous Product Image

Vagostabyl x40 tablete

L 648.00
Next

Colinox pika gastrofunksionale 20ml

L 1,450.00
Next Product Image

Plasigen B6 gocce 30ml

L 1,550.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Suplement ushqimor i pasur me vitaminat B1, B2, B5, Beta-karotene dhe ekstrakt gingeri i thatë. Ky kombinim është shumë efikas për të trajtuar nauzetë dhe të vjellat me origjinë të ndryshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Plasigen B6 gocce 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?