Previous
Previous Product Image

Oledro Hot x12 bustine

Original price was: L 538.00.Current price is: L 500.00.
Next

Rhinostop hot x8 bustine

L 380.00
Next Product Image

Fitonasal adult spray për hundët

L 1,550.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Përdoret në të gjitha rastet e bllokimit dhe acarimit të zgavrave të hundës për shkak të ftohjes, shoqëruar me simptomat e gripit dhe alergjisë.Rekomandohet për të rriturit dhe fëmijët mbi 6 vjeç.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fitonasal adult spray për hundët”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?