Previous
Previous Product Image

Solgar Koji Iron x30 capsule

Original price was: L 2,710.00.Current price is: L 2,000.00.
Next

Bevo K gocce 15ml

L 1,500.00
Next Product Image

Vital Bi 10ml

L 1,250.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Suplement multivitaminik i bazuar në vitamina dhe minerale, i pasuruar me fibra prebiotike.
Tek fëmijët, vitamina C kontribuon në rritjen dhe zhvillimin normal të kockave dhe hekuri nxit zhvillimin e rregullt kognitiv. Në popullatën e përgjithshme, hekuri mbështet formimin normal të qelizave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës dhe, së bashku me vitaminat B (B2, B3, B5, B6, B9 dhe B12) ndihmon për të luftuar lodhjen dhe lodhjen. Përveç kësaj, vitaminat B, së bashku me hekurin dhe bakrin, mbështesin funksionimin e metabolizmit të energjisë. Vitamina D promovon funksionimin normal të sistemit imunitar, Vitamina A dhe Riboflavina ndihmojnë në ruajtjen e shikimit të mirë. Prania e Fibrave Prebiotike promovon ekuilibrin e florës së zorrëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vital Bi 10ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?