Previous
Previous Product Image

Synergy Magnesium+ B6 x60 tablete

Original price was: L 1,250.00.Current price is: L 1,100.00.
Next

Synergy Vitamine D3 2000 IU x30 tablete

L 1,400.00
Next Product Image

Synergy Omega 3-6-9 x60 tablete

Original price was: L 1,560.00.Current price is: L 1,400.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shtesë ushqimore me Omega 3-6-9 1300mg, Vaj Lini dhe Vitamine E. Normalizon nivelin e kolesterolit, rrit përqëndrimin, memorien. Lehtëson simptomat e pre menopauzës. Rrit metabolizmin duke vepruar si laksativ natyral. Forcon imunitetin duke ruajtur shëndetin e përgjithshëm të organizmit.Rekomandohet në trajtimin e alergjive të ndryshme, akneve, ekzemave, psoriazës dhe zbokthit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Synergy Omega 3-6-9 x60 tablete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?