Previous
Previous Product Image

Macular B Forte x20 compresse

Original price was: L 2,100.00.Current price is: L 2,000.00.
Next

Natural Factors Vitamin C 500mg x90 tablete

L 1,500.00
Next Product Image

Viranto Forte Sir 100ml

L 1,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Shtesë ushqimore me përbërje kompleks vitaminash, ekstrakte frutash, bimësh dhe mineralesh që përdoret si terapi gjatë ftohjes dhe gripit. Përdoret për fëmijë 1-12 vjeç, 10 ml në ditë dhe për të rritur mbi 12 vjeç 15 ml.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Viranto Forte Sir 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?