Previous
Previous Product Image

Kidz immune support me Vitamine C, D3, Zinc 150ml

L1,680.00
Next

Pikovit shurup 150ml

L355.00
Next Product Image

Alpi Kappa gocce 10ml

L1,450.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shtesë ushqimore për femijë me bazë Vitamine K, pa laktoze dhe pa gluten.Vitamina K shërben në koagulimin normal të gjakut si edhe në mirëqënien e kockave. Këshillohen të merren 25mcg të Vitaminës K në ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alpi Kappa gocce 10ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping