Previous
Previous Product Image

Kalcio Pocket Liposomiale x20 stick

L 2,500.00
Next

Logus D3 Junior 15ml

L 1,310.00
Next Product Image

Solgar Koji Iron x30 capsule

Original price was: L 2,710.00.Current price is: L 2,000.00.

Hurry! only 20 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Solgar Koji Iron x30 Capsule është një suplement ushqimor i krijuar për të mbështetur nivelet e duhura të hekurit në organizëm. Ky produkt përdor një formë të avancuar të hekurit të fermentuar (Koji), i cili është më lehtë i përthithshëm nga trupi dhe më i butë për stomakun. Përfitimet kryesore të Solgar Koji Iron përfshijnë:

Mbështetje për formimin e qelizave të kuqe të gjakut: Hekuri është një komponent i rëndësishëm për prodhimin e hemoglobinës, që është thelbësore për transportin e oksigjenit në trup.
Rritje e niveleve të energjisë: Duke mbështetur transportin efikas të oksigjenit, hekuri ndihmon në reduktimin e lodhjes dhe rritjen e energjisë.
Shëndet i përgjithshëm: Hekuri luan një rol kyç në shumë funksione të trupit, përfshirë sistemin imunitar dhe funksionimin e duhur të muskujve.
Përbërësit: Çdo kapsulë përmban hekur nga Koji (Aspergillus oryzae) dhe është formuluar pa gluten, soje, dhe produkte të qumështit, duke e bërë të përshtatshëm për individë me intoleranca ushqimore.

Përdorimi: Rekomandohet të merret një kapsulë në ditë, mundësisht me ushqim, ose sipas udhëzimeve të mjekut tuaj.

Solgar është një markë e njohur për cilësinë e saj të lartë dhe standardet strikte të prodhimit, duke siguruar që ju të merrni një produkt të sigurt dhe efektiv për nevojat tuaja të hekurit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Solgar Koji Iron x30 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?