Previous
Previous Product Image

Babytol D3+K1 x30 twist-off capsule

Original price was: L 2,340.00.Current price is: L 2,000.00.
Next

Eunova B12 Plus x10 drinks

Original price was: L 1,500.00.Current price is: L 1,400.00.
Next Product Image

Synergy Vitamine C 500mg x60 tablete

Original price was: L 1,200.00.Current price is: L 1,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Vitamina C është një vitaminë e rëndësishme për shëndetin e përgjithshëm, e cila ka efekte antioksiduese dhe ndihmon në funksionimin e sistemit imunitar. Synergy Vitamin C 500mg është një produkt që siguron një dozë të konsiderueshme të kësaj vitamine në formën e tabletave.

500mg është një dozë e zakonshme dhe e rekomanduar për përdorim të përditshëm për shumë njerëz. Vitamina C ndihmon në përmirësimin e imunitetit, në shërimin e plagëve dhe në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimi oksidativ.

Për më tepër, është gjithashtu e rëndësishme për sintezën e kolagjenit, i cili është thelbësor për shëndetin e lëkurës, kockave, dhe të gjithë strukturave të trupit. Si me çdo suplement, është e rëndësishme të përdorni Vitamina C sipas udhëzimeve të prodhuesit dhe të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor nëse keni ndonjë pyetje ose shqetësime rreth përdorimit të saj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Synergy Vitamine C 500mg x60 tablete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?