Previous
Previous Product Image

Vi Derm Vitamine C Serum 30ml

L9,500.00
Next

Noreva Actipur 150ml

L1,300.00
Next Product Image

Anti Acne Lotion LEA 110ml

L1,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Lea Anti Acne është një locion që trajton lëkurat problematike me akne dhe pika të zeza. Xheli përmban klindamicinë e cila ka efekt baktericid në bakteriet që shkaktojnë akne dhe zvogëlon sasinë e acideve të lira yndyrore që e irritojnë lëkurën. Ekstrakti i Kamomilit ka një efekt antiinflamatore në lëkurë e cila shëron aknet dhe përmirëson gjëndjen e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Anti Acne Lotion LEA 110ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping