Previous
Previous Product Image

Davines OI Oil 50ml

Original price was: L2,100.00.Current price is: L2,000.00.
Next

Uriage Age Absolu Rosy Cream 50 ml

L5,500.00
Next Product Image

Avene Hydrance BB Legere SPF 30 40ml

Original price was: L3,300.00.Current price is: L3,100.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Përkujdesje me ngjyrë të lehtë, jo e yndyrshme. I jep lëkurës qetësim dhe komfort përgjatë gjithë ditës. Lëkura është më rrezatuese dhe homogjene, me efekt shkëlqimi natyral. Menjëherë e hidratuar dhe e mbrojtur. Përdoret në mëngjes mbi fytyrë dhe dekolte.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Hydrance BB Legere SPF 30 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?