Previous
Previous Product Image

Webber Naturals Maca 500/ 200mg x90 capsule

L 2,700.00
Next

Swedish Nutra Mega Sport shurup x500ml

L 2,500.00
Next Product Image

MGK VIS Integratore Alimentare x15 bustine

L 1,870.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Suplement ushqimor me përmbajtje Magnezi, Creatine, Kaliumi. Ndihmon në eleminimin e lodhjes fizike. Shtesë ushqimore me shije portokalli e dobishme gjatë aktiviteteve fizike dhe kundër lodhjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MGK VIS Integratore Alimentare x15 bustine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?