Previous
Previous Product Image

Uriage Stick Mineral 8g

L 1,800.00
Next

Uriage Hyseac Nettoyant 150ml

L 1,730.00
Next Product Image

Uriage Hyseac Huile 100ml

L 1,700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Vaj pastrues për fytyrën, që pastron butësisht, heq make-up dhe çliron lëkurën nga papastërtitë. Masazhojeni butësisht në lëkurë të thatë, në fytyrë dhe në sy, pastaj shpëlajeni. Testuar dermatologjikisht në lëkurë me tendencë akneike.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Hyseac Huile 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?