Previous
Previous Product Image

Mustela Bio Gel Lavant 400ml

L 2,120.00
Next

Nizoral 2% Shampoo 60ml

L 729.00
Next Product Image

Uriage Xemose Anti-Itch 200ml

L 2,750.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Ky balsam ushqyes dhe mbrojtës zbut menjëherë kruajtjen dhe i bën më të shpeshta majat e thatësisë së fortë. Tekstura unike transformuese “balsam në vaj” lë një shtresë mbrojtëse jo të yndyrshme për rehati afatgjatë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Xemose Anti-Itch 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?