Previous
Previous Product Image

Neutrogena Facial Wash 200ml

L850.00
Next

Neutrogena Skin Detox Exfoliant 150ml

L870.00
Next Product Image

Neutrogena Retinol Boost Eye Cream 15ml

L3,280.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Retinol Boost Eye Cream është një krem për rreth syve i pasuruar me Retinol, një formë e fuqishme të Vitaminës A, dhe Acidit Hyaluronik. Ky krem është i përshtatshëm për të zbutur dhe për të zvogëluar shenjat e plakjes rreth zonës së syve.

Retinoli ndihmon në rikthimin e strukturës së lëkurës dhe në zvogëlimin e rrudhave dhe linjave fine. Acid Hyaluronik ndihmon në mbajtjen e hidratimit në lëkurë, duke e bërë atë të duket më e butë dhe më e lëmuar.

Formulimi i lehtë dhe i shpejt absorbues i këtij kremi e bën atë ideal për përdorim  natën. Përdorimi i rregullt i Neutrogena Retinol Boost Eye Cream mund të ndihmojë në përmirësimin e pamjes së lëkurës rreth zonës së syve dhe në mbajtjen e saj të shëndetshme dhe të rinovuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Retinol Boost Eye Cream 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping