Previous
Previous Product Image

Piz Buin Sun Lipstick SPF 30

Original price was: L 360.00.Current price is: L 280.00.
Next

Kita Pic KIT

L 1,600.00
Next Product Image

Mustela Bio Gel Lavant 400ml

L 2,120.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: , ,

Description

Mustela Bio Gel Lavant 400ml

Përshkrimi i produktit:

Mustela Bio Gel Lavant është një xhel pastrues i krijuar posaçërisht për lëkurën delikate të foshnjave dhe fëmijëve të vegjël. Ky produkt është formuluar me përbërës organikë dhe natyralë që ofrojnë pastrim të butë dhe të efektshëm pa shkaktuar tharje ose irritim. Mustela Bio Gel Lavant është hipoallergjik dhe pa parabene, ftalate dhe fenoksietanoli, duke e bërë atë të sigurt për përdorim të përditshëm.

Karakteristikat:

Organik dhe natyral: Përbërësit e zgjedhur janë të certifikuar organik dhe të natyralë.
Hipoallergjik: I testuar dermatologjikisht për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike.
Pa kimikate të dëmshme: Nuk përmban parabene, ftalate dhe fenoksietanoli.
Për lëkurë të ndjeshme: Ideal për lëkurën delikate të foshnjave dhe fëmijëve të vegjël.
Hidratues dhe ushqyes: Ruaj hidratimin natyral të lëkurës duke e lënë atë të butë dhe të lëmuar.
Përdorimi:

Aplikojeni xhelin mbi lëkurën e lagur të foshnjës ose fëmijës dhe shpërndajeni butësisht derisa të krijohet një shkumbë e lehtë. Shpëlajeni me ujë të bollshëm dhe thajeni me një peshqir të butë. Mund të përdoret çdo ditë si pjesë e rutinës së përditshme të larjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mustela Bio Gel Lavant 400ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?