Previous
Previous Product Image

Neutrogena Hydro Boost Water Gel 50ml

L 2,330.00
Next

Neutrogena Daily Exfoliator 150ml

L 850.00
Next Product Image

Neutrogena Lait Corps 250ml

L 600.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Lait Corps është një locion për trupin i pasuruar me formula të avancuara për të ofruar hidratim intensiv dhe mbrojtje për lëkurën tuaj.

Formulimi i këtij locioni përmban glicerine, një përberes hidratues i fuqishëm, që ndihmon në zbutjen e lëkurës së tharë, duke e bërë atë të ndihet më e lëmuar. Neutrogena Lait Corps gjithashtu përmban lipide që ndihmojnë në mbrojtjen e barrierës së lëkurës dhe në rikthimin e hidratimit të saj natyral.

Ky locion është i lehtë për t’u aplikuar dhe shpejt absorbues, duke e bërë atë ideal për përdorim pas dushit ose në çdo moment tjetër të ditës, për të mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar dhe të shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Lait Corps 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?