Previous
Previous Product Image

Buonavit D3 gocce baby 20 ml

L 1,700.00
Next

Vaginal Douche & Tablets

L 2,500.00
Next Product Image

Duphalac 200ml

L 391.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Duphalac është produkt në formë të lëngshme që mund të përdoret nga fëmijë dhe të rritur. Ai është një bar me efekt laksativ, i cili përmban laktulozë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Duphalac 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?