Previous
Previous Product Image

Neutrogena Lait Corps 250ml

L600.00
Next

Neutrogena Skin Detox Masque 150ml

L800.00
Next Product Image

Neutrogena Oil Free Moisturiser 50ml

L900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Oil-Free Moisturizer është një krem ​​hidratues i dizajnuar për të mbajtur lëkurën e butë dhe të hidratuar, pa shtuar yndyrë. Formulimi i këtij kremi është i lehtë dhe shpejt absorbues, duke e bërë atë ideal për përdorim nën makeup ose si pjesë e rutinës së kujdesit të lëkurës.

Kjo formulë është e përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës, duke përfshirë edhe lëkurën e ndjeshme dhe të yndyrshme. Neutrogena Oil-Free Moisturizer përmban përbërës që ndihmojnë në mbajtjen e lëkurës të hidratuar për një kohë të gjatë, si edhe ne mbrojtjen nga faktorët e jashtëm të dëmshëm.

Përdorimi i rregullt i këtij produkti mund të ndihmojë në mbajtjen e lëkurës të butë dhe të shëndetshme, pa lënë një ndjesi yndyrore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Oil Free Moisturiser 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping