Previous
Previous Product Image

Onovo Flexonorm x30 tablet

L 2,475.00
Next

Kentoferro Forte- Ferro+Vit C x20 capsule

L 1,950.00
Next Product Image

Alta Natura Tiodol x30 tablet

Original price was: L 2,500.00.Current price is: L 2,300.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Suplement dietik i përbërë nga komponentë specifikë që e bëjnë atë një produkt funksional për indet muskulore dhe osteoartikulare. Është një formulim i bazuar në Glucosamine dhe Chondroitin, përbërësit kryesorë të indit lidhës dhe kërcit që veprojnë në sinergji me Metil Sulfonylethane (MSM) dhe ekstraktin e thatë të standardizuar të Boswellia të titruar në AKBA. Ky kombinim kontribuon në tropizmin e indeve dhe mbështet funksionimin fiziologjik të kyçeve.

Modalitetet të përdorimit:
Rekomandohet të merren 2 tableta në ditë, ndërmjet vakteve.

Përbërësit:
Pluhur metil sulfonilmetan, pluhur glucosamine sulfate, pluhur kondroitin sulfat, Boswellia (rrëshirë Boswelia serulata) 30% AKBA, glukonat zinku, selen L-metioninë, kolekalciferol.

Formati:
30 tableta nga 1.2 g.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alta Natura Tiodol x30 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?