Previous
Previous Product Image

Flexofytol x60

Original price was: L3,200.00.Current price is: L3,000.00.
Next

Kentoferro Forte- Ferro+Vit C x20 capsule

L1,950.00
Next Product Image

Nutriflog x30 tablets

Original price was: L3,120.00.Current price is: L3,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Nutriflog është një suplement ushqimor i bazuar në shafran i Indisë dhe Boswellia, që promovon funksionin e kyçeve dhe sistemit tretës.

Përfitimet e kompresës Nutriflog
Kompresa Nutriflog është zhvilluar për të mbështetur trupin në rast të inflamacionit akut dhe kronik muskuloskeletor dhe intestinal si sindroma e zorrës së irrituar (IBS) dhe divertikuliti. Kombinimi i dy ekstrakteve liposomale të patentuara dhe të testuara klinikisht i siguron produktit disponueshmëri dhe efikasitet shumë më të lartë të testuar sesa ekstraktet e zakonshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutriflog x30 tablets”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?