Previous
Previous Product Image

Concavit Multivitamine x25 capsule

L 940.00
Next

Webber Naturals Multivitamines x100 tablete

L 2,180.00
Next Product Image

Swedish Nutra MAN Multivitamine 500ml

L 2,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Shtesë ushqimore në formë shurupi për meshkuj me përbërje kompleks vitaminash dhe mineralesh. Përdoret 15 ml çdo mëngjes. Tundet përpara përdorimit. Ruhet në ambient të ftohtë deri në dy muaj pas hapjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Swedish Nutra MAN Multivitamine 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?