Previous
Previous Product Image

Kentoferro Forte- Ferro+Vit C x20 capsule

L 1,950.00
Next

Proenzi Intensive x60 tablet

L 3,870.00
Next Product Image

Superfoods Osteoaid x30 capsule

L 3,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Superfoods Osteoaid është një formulë që ndihmon në shëndetin e kyçeve, duke pasur një efekt të dobishëm në uljen e dhimbjes, ngurtësimin dhe mbrojtjen e kërcit.

Veprimi i Osteoaid-it bazohet në elementin NEM (Natural Eggsell Membrane), i cili vjen nga membrana e lëvozhgës së vezës. Është një burim i pasur i acidit hialuronik, glukozaminës, sulfatit të kondroitinës dhe kolagjenit, elementë që janë përbërës strukturorë të kyçeve, indit lidhës dhe kërcit. Ato ndihmojnë në ruajtjen e fleksibilitetit dhe lëvizshmërisë së kyçeve, duke ndihmuar në uljen e dhimbjes dhe ngurtësimit. *

I përshtatshëm për personat me probleme kyçesh p.sh. për shkak të moshës, mbipeshës dhe për ata që tendosin kyçet dhe kërcet me aktivitet fizik intensiv (p.sh. atletët).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Superfoods Osteoaid x30 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?