Previous
Previous Product Image

Natecal D3 x60 tablet

L 778.00
Next

Now Gaba 500mg

L 2,480.00
Next Product Image

PediaVit 400 0m+

L 1,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Integrator ushqimor polivitaminik, i dobishëm për të plotësuar nevojën e shtuar apo marrjen e reduktuar të këtyre lëndëve ushqyese. Ka në përbërje Acid folik, Vitaminat B1, B2, B5, B12, C, D3, E,H, PP,A. Shije banane dhe portokalli.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PediaVit 400 0m+”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?