Previous
Previous Product Image

Nutriben Crescimento Lactea 250g

L 750.00
Next

Avent Natural Glass 1+m 240ml

L 2,220.00
Next Product Image

Suavinex Nipple Cream 20ml

L 1,300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Kremi për thithkat Suavinex është i formuluar me lanolinë dhe kantarionin e përdorur tek gratë gjatë ushqyerjes me gji për të parandaluar dehidratimin dhe plasaritjen e thithkave. Përbërësit aktivë kanë veti zbutëse dhe qetësuese, hidratojnë lëkurën dhe krijojnë një shtresë mbrojtëse në thithkat. Kremi është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe është i sigurt për t’u përdorur gjatë ushqyerjes me gji.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suavinex Nipple Cream 20ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?