Previous
Previous Product Image

Chicco Compact (0-6m) (6+) x2

L 600.00
Next

Avent Natural Glass 1+m 240ml

L 2,220.00
Next Product Image

Suavinex Premium 0+ 120ml

L 1,400.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Suavinex Premium 0+ 120ml është një shishe e shpërndarjes së qumështit e dizajnuar për fëmijët e rinj. E përbërë nga materiale të sigurta dhe pa BPA, kjo shishe ofron një zgjidhje të sigurt dhe të përshtatshme për t’u përdorur nga fëmijët që lindin. Me një dizajn ergonomik dhe shtiza e formuar për t’u përshtatur lehtësisht në gojën e fëmijës, Suavinex Premium siguron një ushqim të lehtë dhe të natyrshëm për fëmijën tuaj të vogël. Është e përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe lehtë për të pastruar dhe mbajtur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suavinex Premium 0+ 120ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?