Previous
Previous Product Image

Osteo K2x 60tablets

L2,200.00
Next

Odontovax Collutor 0.20% 200ml

L780.00
Next Product Image

Kin Mouthwash 0.12% 250ml

L1,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Shpëlarësi i gojës redukton biofilmin dentar dhe pllakën bakteriale. Ndikon në forcimin dhe tonifikimin e gingivave delikate. Përmirëson higjenën orale në ndërhyrjen dentare. Akses i lehtë në të gjithë gojën.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kin Mouthwash 0.12% 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping