Previous
Previous Product Image

Nutriva Sereval 50ml

L 2,560.00
Next

Eagle ImmuVid 12ml

L 2,950.00
Next Product Image

Otosan Spray Forte 30ml

L 1,300.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Otosan Nasal Spray Forte është një solucion hipertonik (2.2%) që përmban Ujë Deti. Gjithashtu është i pasuruar me Vajra Esencialë të Pishës së Malit, Pemës së çajit dhe Limonit si dhe nga ekstrakte bimore si Aloe Vera dhe Rrushi i Zi. Ka veprim qetësues, hidratues, zbutës, dhe dezinfektues.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Otosan Spray Forte 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?