Previous
Previous Product Image

Mustela Bio Gel Lavant 400ml

L 2,120.00
Next

Uriage Hyseac Masque Gommant 100ml

Original price was: L 2,000.00.Current price is: L 1,500.00.
Next Product Image

Kita Pic KIT

L 1,600.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Kita Pic KIT sin resistencias locion + shampoo elimina + retira është një komplet që përfshin një locion dhe një shampo të dizenjuar për të trajtuar problemet e kokës dhe flokëve si parazitët (p.sh. morrat e kokës). Ky kit ofron një zgjidhje të plotë për eliminimin dhe heqjen e parazitëve, duke përdorur përbërës efektivë dhe të sigurt për përdorim.

Locion:

Formulë e pasur me përbërës aktivë: Ndihmon në eliminimin e morrave dhe vezëve të tyre nga flokët dhe lëkura e kokës.
Aplikim i lehtë: Locioni aplikohet direkt në flokë dhe lëkurën e kokës, duke e lënë të veprojë për një periudhë të caktuar kohe për të siguruar efektivitet maksimal.
Hidratues dhe qetësues: Përbërësit shtesë ndihmojnë në qetësimin e lëkurës së irrituar dhe në ruajtjen e shëndetit të flokëve.
Shampo:

Formulë pastruese: Pastron flokët dhe lëkurën e kokës duke ndihmuar në heqjen e mbetjeve të locionit dhe parazitëve të eliminuar.
Përbërës të butë: Të përshtatshëm për përdorim të përditshëm pa shkaktuar tharje ose irritim.
Ndihmon në parandalimin e rikthimit: Shampo ndihmon në mbrojtjen e flokëve dhe lëkurës së kokës nga infeksionet e mëtejshme dhe parazitët.
Përdorimi i kombinuar i locionit dhe shampoos:

Aplikoni locionin sipas udhëzimeve në paketim, duke e shpërndarë në mënyrë të barabartë në të gjithë flokët dhe lëkurën e kokës. Lëreni të veprojë për kohën e rekomanduar.
Lajeni flokët me shampon për të hequr locionin dhe parazitët e eliminuar, duke masazhuar butësisht lëkurën e kokës dhe shpëlarë me ujë të bollshëm.
Ky komplet është i përshtatshëm për të gjithë anëtarët e familjes dhe mund të përdoret si pjesë e një trajtimi të plotë për të siguruar një skalp dhe flokë të pastër dhe të shëndetshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kita Pic KIT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?