Previous
Previous Product Image

Serapinn Strong 600000 SPU x30 capsule

L 2,480.00
Next

Deep Sleep Melatonin 1mg x10 capsule

Original price was: L 924.00.Current price is: L 800.00.
Next Product Image

Rupan 400mg x30 tablet

L 160.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Tabletat buprofen janë një qetësues kundër dhimbjeve për një sërë dhimbjesh, duke përfshirë dhimbjet e shpinës, dhimbjet e periodave, dhimbjet e dhëmbëve, dhimbjet e kokës, dhimbjet e kyçeve. Ai gjithashtu trajton inflamacionin si tendosjet dhe ndrydhjet dhe dhimbjet nga artriti. Gjithashtu ul temperaturën.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rupan 400mg x30 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?