Previous
Previous Product Image

Yanola Cal x30 tablete

L 2,850.00
Next

Neurotynox D x30 tablete

Original price was: L 2,360.00.Current price is: L 2,100.00.
Next Product Image

ESI Pappa Reale x16 pocket drink

L 1,550.00

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Suplement ushqyes, i cili forcon mbrojtjen imunitare, i jep fuqi organizmit, lufton lodhjen dhe plogështinë fizike dhe mendore. Përdorimi: Një bustinë në ditë. Përbërësit: Dyll blete i liofilizuar, Dyll blete I freskët, lëng i përqëndruar boronice, Ekstrakt Poleni, Hekur, Acerola.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ESI Pappa Reale x16 pocket drink”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?