Previous
Previous Product Image

Phyto Progenium Shampoo 250ml

L1,530.00
Next

Uriage Gelee Gommante 50ml

L1,700.00
Next Product Image

Phyto – Phytocyane Woman Shampoo 250ml

L1,850.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shampoo trajtuese e rënies së flokëve tek femrat. Stimulon flokun nga rrënja duke e dendësuar dhe duke i dhënë vitalitet. Të aplikohet në skalp të lagur, të masazhohet lehtë, të lihet për 2 minuta dhe të shpëlahet me ujë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phyto – Phytocyane Woman Shampoo 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping